top of page

Dula

Jako dula Vám poskytnu láskyplnou podporu, přijetí a péči. Nabídnu Vám své znalosti, zkušenosti a kvalitní informace. Podpořím Vás, abyste se dokázala zorientovat na Vaší cestě mateřstvím a našla pro sebe ten správný směr, kudy pokračovat dál. Vytvořím pro Vás bezpečné a empatické prostředí, budu Vám naslouchat, nebudu Vás hodnotit. Podpořím Vás v jakémkoli Vašem rozhodnutí.

                          

Připravíme se společně na příchod Vašeho miminka, budete vědět, co a proč je důležité pro hladký porod, jak pracovat s dechem, jak najít úlevu, co je důležité po narození miminka. Jsem Vám k dispozici jako nepřetržitý doprovod a emoční a fyzická opora u porodu. Pokud budu mít volné ruce, můžu fotit, když si to budete přát. Moc ráda Vás také navštívím doma a podpořím po narození Vašeho děťátka, pokud budete potřebovat.

                    

Vnímám a podporuji celou nově vznikající rodinu. Vím, že i muži mají své otázky, nejistoty, pochybnosti. Nabízím informace a podporu i pro Vašeho partnera, aby věděl jak být pro Vás oporou, cítil se užitečný a jistý. Vřele doporučuji jedno společné předporodní setkání i s ním.

      

Pracuji pod supervizí a dál se u mé mateřské organizace, České asociace dul, průběžně vzdělávám.

Zavolejte mi na 739 746 492 nebo napište na lucie.jiraskova.dula@gmail.com a dohodneme si spolu nezávaznou bezplatnou schůzku.

Dula Plzeň Kojení Nošení Porod Přípava Šestinedělí

Kojení

Přípravou na kojení už během těhotenství můžete značně zvýšit šanci na jeho hladký rozjezd. Vybavím Vás konkrétními praktickými tipy, budete vědět, co a proč je důležité, aby Vám kojení s miminkem co nejlépe fungovalo hned od začátku.

Pokud už je Vaše miminko na světě a Vy cítíte nejistotu, miminko je nespokojené, špatně se přisává, málo přibývá, špatně spí, kojení Vás bolí,  jsem Vám k dispozici s podporou  a vyladěním kojení k Vaší větší vzájemné spokojenosti.

 

Zavolejte mi na 739 746 492 a dohodneme si spolu nejbližší možný termín.

Dula Plzeň Kojení Nošení Porod Přípava Šestinedělí

Nošení

Ráda byste nosila své miminko a chcete se o nošení dozvědět víc? Mám zkušenosti s nošením obou svých dětí, s vedením individuálních i skupinových kurzů. Dbám na to, aby se rodiče po kurzu nošení cítili jistě a aby věděli, jak miminko do šátku nebo nosítka pohodlně a bezpečně uvázat. Nosítka také půjčuji. 

Dula Plzeň Kojení Nošení Porod Přípava Šestinedělí

​​​​Těhotenské masáže
Těhotenství, zvláště ve třetím trimestu, bývá fyzicky náročné. S rostoucím bříškem se  mění těžiště těla a můžou se objevovat bolesti šíje, v kříži, otoky kotníků a další nepříjemnosti.  Dopřejte si klid, odpočinek a čas jen pro sebe s miminkem, nechte se opečovat jemnou, uvolňující a relaxační masáží.

Pracuji také se sestavou cviků Spinning babies. Ty Vám pomůžout opečovat a zharmonizovat měkké tkáně pánevního dna a připravit tak prostor a cestu pro miminko.   

briskoLaM_061.jpg
bottom of page