top of page

Dula

Jako dula Vám poskytnu láskyplnou podporu, přijetí a péči. Nabídnu Vám své znalosti, zkušenosti a kvalitní informace. Podpořím Vás, abyste se dokázala zorientovat na Vaší cestě mateřstvím a našla pro sebe ten správný směr, kudy pokračovat dál. Vytvořím pro Vás bezpečné a empatické prostředí, budu Vám naslouchat, nebudu Vás hodnotit. Podpořím Vás v jakémkoli Vašem rozhodnutí.

                          

Připravíme se společně na příchod Vašeho miminka, budete vědět, co a proč je důležité pro hladký porod, jak pracovat s dechem, jak najít úlevu, co je důležité po narození miminka. Jsem Vám k dispozici jako nepřetržitý doprovod a emoční a fyzická opora u porodu. Pokud budu mít volné ruce, můžu fotit, když si to budete přát. Moc ráda Vás také navštívím doma a podpořím po narození Vašeho děťátka, pokud budete potřebovat.

                   

Vnímám a podporuji celou nově vznikající rodinu. Vím, že i muži mají své otázky, nejistoty, pochybnosti. Nabízím informace a podporu i pro Vašeho partnera, aby věděl jak být pro Vás oporou, cítil se užitečný a jistý. Vřele doporučuji jedno společné předporodní setkání i s ním.

     

Kojení

Přípravou na kojení už během těhotenství můžete značně zvýšit šanci na jeho hladký rozjezd. Vybavím Vás konkrétními praktickými tipy, budete vědět, co a proč je důležité, aby Vám kojení s miminkem co nejlépe fungovalo hned od začátku.

Pokud už je Vaše miminko na světě a Vy cítíte nejistotu, miminko je nespokojené, špatně se přisává, málo přibývá, špatně spí, kojení Vás bolí,  jsem Vám k dispozici s podporou  a vyladěním kojení k Vaší větší vzájemné spokojenosti.

Nošení

Ráda byste nosila své miminko a chcete se o nošení dozvědět víc? Mám zkušenosti s nošením obou svých dětí, s vedením individuálních i skupinových kurzů. Dbám na to, aby se rodiče po kurzu nošení cítili jistě a aby věděli, jak miminko do šátku nebo nosítka pohodlně a bezpečně uvázat. Nosítka a šátky také půjčuji. 

​​​​Těhotenské masáže
Těhotenství, zvláště ve třetím trimestu, bývá fyzicky náročné. S rostoucím bříškem se  mění těžiště těla a můžou se objevovat bolesti šíje, v kříži, otoky kotníků a další nepříjemnosti.  Dopřejte si klid, odpočinek a čas jen pro sebe s miminkem, nechte se opečovat jemnou, uvolňující a relaxační masáží.

Pracuji také se sestavou cviků Spinning babies. Ty Vám pomůžout opečovat a zharmonizovat měkké tkáně pánevního dna a připravit tak prostor a cestu pro miminko.   

briskoLaM_061.jpg
bottom of page